Özelleşerek verdiği teknik hizmetler ile oldukça kaliteli ve müşteri memnuniyetini önde tutan bir hizmet sunmaktadır. Kurum ihtiyaçlarınızı kendi içinizde karşılamak ve kendi denetiminiz altında faaliyetlerinizi sürdürmek istiyorsanız Epson c3500 sizi dışa bağımlılıktan kurtaracak eşsiz ve üst düzey bir cihaz olarak sizlere beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak bir hizmet sunacaktır. Basit tasarımı ile kullanım kolaylığına tanık olabilecek, renkli etiketleri kullanabileceğiniz birçok ekstra özellik ile zenginleştirerek dilediğiniz sayıda ve çok kısa sürede basabileceksiniz. Zamandan ve maliyetten tasarruf etmenin tadını çıkarırken, dilediğiniz zaman diliminde dilediğiniz miktarda ve sizin belirleyeceğiniz özellikleri içerir şekilde etiket basarak kendi işinizi yönetmenin güveni ve rahatlığını hissedebileceksiniz. Güçlü ve güvenilir bir yazıcı olan C3500, ortaya çıkardığı ürünler ile memnuniyetinizi kazanacak, hak ettiği başarıyı dilediğiniz sonuçları sizlere sunarak elde edecektir.

 Zamandan Kazanın, Paranız Cebinizde Kalsın

Saniyede 103 mm’ye ulaşan Epson hızıyla fark yaratmaya devam ederken yüksek kalite baskılarıyla iyi sonuçlar almanızı sağlamayı asla öncelikleri arasından çıkarmaz. 720×360 inç başına nokta ile max çözünürlüğü bünyesinde barındıran Epson, renkli etiket yazıcı cihazlar arasında hızı ve kalitesiyle önde gelen isimlerin başında olmayı başarmıştır. Yazıcıda kullanılan inkjet teknolojisi sayesinde baskı maliyeti azalacak ve dört farklı rengi bünyesinde barındıran bu güçlü yazıcı, ayrı mürekkep kartuşları bulunduğundan ve yalnızca biten mürekkebi değiştirmeniz yeterli olduğundan mürekkebin ziyan olmasını önler. Yani hem etiket başı maliyetten kazanç sağlayıp hem de mürekkepten kazanç sağlamanız fiyat konusunda da kalitede olduğu gibi epson’u tercih konusu yapmaya teşvik etmektedir.

 Dayanıklı Etiketlerin Zihninizdeki Tasarımla Buluşması

Epson c3500 yazıcı DURABrite Ultra pigment mürekkep kartuş sistemi ile çalıştığından mürekkeplerin havayla, suyla ya da herhangi bir kimyasalla temas etmesi durumunda dağılması ve solması engellenmiş olur. Kullanılan pigment mürekkep, dağılma riskini bertaraf etmekle birlikte bulunduğu ortamla bütünleşerek daha sağlam ve gösterişli bir görüntüye kavuşacak ve dilediğiniz kadar detay içeren etiketleriniz son derece kaliteli ve dayanıklı bir sunum sergileyecektir. Bu çok fonksiyonlu yazıcı sayesinde PE Matte Label ortamına sahip son derece riskli ve güç koşullu ortamlarda kullanım için ideal, sağlam baskılar elde etmenizi sağlayacak, pigment mürekkep kombinasyonu sayesinde GHS uluslararası kimyasal etiketleme öncüllerine de uygun etiketler üretmiş olacaksınız.

Hemen her koşul göz önüne alınarak dünya standartlarına uygun etiketler basmanızı hedef alan Epson, printerınız ile birlikte sizlere sunmuş olduğu etiket programı olan Nice Label ile de etiketlerinizde birbirinden güzel ve farklı tasarımlara imza atma imkânını sunmuştur. Bu program sayesinde etiketlerinizi dilediğiniz şekilde düzenleyebilir, renkli logolu ya da resimli ambalajları etiketleriniz üzerine basabilirsiniz. Üstelik yazıcınızı yalnızca etiket basımında değil kimlik kartı ve önemli bilgileri içeren barkod basımında da kullanabilirsiniz.

 Butik Üreticilerin Bir Numaralı Tercihi

Epson inkjet teknolojisi kullanarak üretim yaptığından baskı için bu teknolojiye özel kâğıtlar kullanılmalıdır. İnkjet kâğıtlar ise Türkiye satışı olmadığından 3-4 firma tarafından sizlerin kullanımına sunulmak üzere temin edilmektedir. Epson 3500 etiket yazıcısının kağıt bazlı ve plastik bazlı olmak üzere iki çeşit kâğıdı bulunmaktadır. Baskı maliyetleri biraz yüksek olduğundan ilk etapta alıcısını düşündürse de 2-3 sene içinde barkod yazıcıların yerini kısmen alacak olması bu durumun kolaylıkla göz ardı edilmesini sağlamaktadır.

Bilhassa butik üretim yapan kurumlar tarafından bu denli işlevli ve kapsamlı üretimler yapabiliyor olması epsonun öncelikli tercih sebebi olunmasını sağlamış ve böyle kurumlar için ideal yazıcılar arasında bulunabilmeyi başarmıştır. Maliyetler hakkında detaylı bilgi ve pdf dosyası panetiket sitesinde mevcuttur. Epson 3500 hızlı, yüksek çözünürlüklü, kaliteli ve dayanıklı etiket üretimi yaparak kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlamakta, konfor ve kaliteyi üreticinin ayağına getirmektedir.