Epson, yazıcı üretimleri ile dikkat çeken bir marka olarak işlemlerini yerine getirmektedir. Özellikle son zamanlarda geliştirdiği farklı modelleri ile göz dolduran, yazıcı modelleri ile dikkat çekmektedir. Ayrıca epson normal basım teknolojisine sahip olan yazıcılar üretmenin yanında, barkod yazıcı sistemleri üretimi de gerçekleştirmektedir. Bu konuda da özellikle yenilikçi ürünler çıkararak, bunların kullanılmasına özellikle dikkat etmektedir.

Epson markasının, barkod yazıcı konusunda son çıkardığı ürün olma özelliği ile dikkat çeken, Epson c3500 modeli, renkli etiket yazma işleminde çığır açan bir ürün olma özelliğini barındırmaktadır. Bu konuda özellikle yenilikleri takip eden bir sistem olan bu yazıcıda renkli etiket baskı teknolojisi mevcuttur. Bu sistem, şuan kullanılan sistemden belirgin farklılıkları bünyesinde barındırmaktadır. Bu çıkan yazıcının, kullandığı sistemin, bir iki yıl içinde genel olarak, tüm alanlarda kullanılacağı düşünülmektedir. Bu sistem, ortaya koyduğu etiket sistemi ile özellikle butik üretim yapan yerlerde daha etkili bir ürün olma özelliği göstermektedir. Bu yazıcıda kullanılan kartuş sistemi de farklılıklar göstermektedir.Epson Yeni Nesil Barkod Yazıcı Özellikleri

Bu yazıcıdan, baskı alınabilmesi için özel bir kâğıda ihtiyaç duyulmaktadır. Özel inkiet kağıdı, adı verilen bu kağıt, henüz ülkemizde olmasa da, bu kağıtların temininde sizlere yardımcı olacak birkaç şirketinde varlığı da söz konusu görünmektedir. Bu ürün yenilikçi bir ürün olduğu için özellikle ortaya koyduğu seçenekler ile sizlerin bu konuda ki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaç edinmektedir. Bu konuda özelikle son zamanlarda ortaya çıkan gelişmeler ile birlikte farklı işlemlerin yürütülmesinin de önü açılmış, ayrıca en uygun fiyat ile bu ürünlerin satılmasına dikkat edilmektedir.

Sizlerde bu özellikleri ile dikkat çeken, bu yeni nesil baskı makinesini almak için vakit kaybetmeden, işletmemize başvurma seçeneğini kullanabilirsiniz. Bu konuda sizler için ayrıntılı bilgileri sunmanın dışında barkod yazıcılarla ilgili her türlü, gelişmeyi de paylaşmaktayız. Bu konuda kesinlikle en iyi şekilde hizmet etmenin yollarını arayan firmamızın, bu yazıcı ile ilgili her türlü desteği sağlama konusunda sizlere verecekleri çok fazladır.

Bu yazıcının sahip olduğu kağıt çeşitleri de iki farklı çeşit olarak, dikkat çekmektedir. Sizlere en iyisini sunabilmek adına işlemlerini aralıksız sürdüren, işletmemiz özellikle son zamanlarda yaşanan ilerlemeleri de bu konuda hizmetlerine yansıtmak için, bu yazıcının kullandığı kapıt bazlı ve plastik bazlı iki çeşit kağıt seçeneğini sizlere sunabilmek adına işlemlerini kararlılıkla ilerletmenin peşinde olmaktadır. Bu ürünün sahip olduğu tek dezavantaj, baskı maliyet giderleri biraz daha yüksek olmasından ileri gelmektedir. Yazıcı ve kağıt bilgileri için vakit kaybetmeden panetiket sitesi ile iletişime geçerek, bu konuda gerekli bilgileri alabileceğiniz bir pdf dosyasına da ulaşabilirsiniz.