Direkt termal ve de termal transfer yazdırma seçenekleri ile birlikte kullanılabilir nitelikte bir tasarıma sahip olan Honeywell barkod yazıcı son derece kaliteli bir marka olarak tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Kullanıcılarının büyük beğenisini kazanmayı başarmış olan Honeywell markası piyasaya sürmüş olduğu honeywell pc42t modeli ile de ilgiyi üzerine çekmeyi başarmış durumdadır. Masa üstü segmenti için tasarlanarak üretilmiş olan honeywell pc 42t modelinin sahip olduğu ve beğenileri üzerine çeken çok daha önemli bir özelliğinin varlığı söz konusudur. Bu özelliği çok geniş bir ribon kapasitesine sahip olmasıdır. Geniş ribon kapasitesi, kullanıcısına ekonomik bir kullanım olanağı sağlamasından dolayı ilgi odağı olan bir barkod yazıcısı niteliğini barındırmaktadır.

 Honeywell PC42T Barkod Yazıcı Kullanımı Ne Gibi Avantajlar Sunmaktadır?

Ribonlu ve ribonsuz kullanım imkânı sunan honeywell pc42t model barkod yazıcının desteklediği çok geniş barkod türünün varlığı söz konusudur. Bu durum kullanıcı için oldukça büyük bir avantaj sağlar durumdadır.300 metrelik ribon kapasitesine sahip olması ise cihazın sahip olduğu en mükemmel özelliklerden biri olmakla birlikte en beğenilir olmasını da sağlamaktadır. Bu özelliği tüketiciye son derece ekonomik bir kullanım imkânı sunmaktadır.

Ağa son derece kolay bir şekilde entegre edilebilen honeywell pc 42t başta Ethernet bağlantısı olmak üzere seri ve USB bağlantı seçeneklerini de destekler. Yalnızca bir saniyelik süreç içerisinde 10 cm baskı hızına erişebilir kabiliyette olan barkod yazıcı sahip olduğu yüksek hızı sayesinde kullanıcısına hem zamandan tasarruf imkânı sağlar hem de her türlü işin üstesinden kısa sürede gelinmesi konusunda büyük avantaj sağlar niteliktedir. Kullanımı son derece kolay olmakla birlikte uzun ömürlü bir cihazdır.

 Honeywell PC42T Nerelerde Kullanılır?

Sahip olduğu üstün özellikleri bakımından honeywell pc42t model barkod yazıcının oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Bu alanlar küçük ve orta ölçekli olmak üzere çok sayıda işletmede, sanayide rahatlıkla kullanılabilmektedir. Üretimin gerçekleştirildiği hemen hemen her yerde kullanıcının en büyük yardımcısı olma özelliğini bünyesinde barındırmaktadır.

Honeywell PC42T Model Barkod Yazıcının Teknik Özellikleri

-Ribonsuz ve ribonlu baskı yöntemini destekler.

-203 Dpi çözünürlüğe sahiptir.

-Ethernet, seri port ve USB bağlantı tiplerini destekler.

-64 MB flash belleği ve 64 MB SDRAm belleği bulunmaktadır.

-10 mm’den 110 mm’ye kadar baskı genişliği sunar.

-101,6 mm/saniye ( 4 ips) baskı hızına sahiptir.

-2,5 kilo ağırlığa sahip olup, 297 mm x 226 mm x 177 mm boyuta sahiptir.

UCC 128, QR-Code, Code 49, Aztec, Code 16K, Data Matrix, Plessey, MaxiCode, Micro PDF417, Dot Code, , EAN- 13, EAN-8EAN, Grid Matrix, Postnet, HIBC 39, MSI (modifiye Plessey), HIBC 128, PDF417, Planet, RSS-14 (çeşitleri) ve 1D ve 2D sembolojileri honeywell barkod yazıcı tarafından desteklenir niteliğe sahip bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde en çok tercih edilen barkod yazıcılar arasında kendisine yer bulmaktadır.