İntermec barkod yazıcı markasının PM serisi arasında yerini almış bulunan PM43 ve PM43C barkod yazıcıları başta olmak üzere bütün modelleri kullanıcılarının büyük beğenisi üzerine çekmeyi başarmış durumda. Bir barkod yazıcıdan beklenen her işi en mükemmel biçimde yapabilme kapasitesine sahip durumda olan İntermec barkod yazıcı markasının özellikle de PM serisi birçok mükemmel nitelikleri bünyesinde topluyor.

Kullanım kolaylığı bakımından deneyim gerektirmeyen intermec pm43c ve intermec pm43 modelleri başta olmak üzere kullanıcılarından tam not alan barkod yazıcı markası intermec çok beğenilen ve aynı zamanda tutulan bir marka olmayı başarmış görünüyor. intermec pm43c ve de intermec pm43 modeli barkod yazıcılar her ne kadar benzer özelliklere sahip olsalar da kendi ufak tefek farklılar sergilemektedirler.

 İntermec PM43 Model Barkod Yazıcının Öne Çıkan Nitelikleri

Barkod yazıcı teknolojisinin en iyileri arasında kendisine yer bulmakta herhangi bir problem yaşamayan intermec pm43 kolay kullanılabilirliğinin yanı sıra kolay temizlenebilir olması ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca 1 saniyede 300 mm baskı yapabilme hızına kadar yükseltilebilir olması, kullanıcılarının en çok beğendi özellikler arasında yerini almaktadır. Bu sayede en yoğun işlerde bile mükemmel bir performans sergilemektedir.

Ayrıca kablosuz bir şekilde ağa dâhil edilebilen intermec pm43 seri port ya da Ethernet bağlantı seçenekleri kullanılarak da ihtiyaca göre entegre edilebilir bir nitelik barındırır. intermec pm 43 barkod yazıcı vasıtası ile ister termal transfer yöntemi ile baskı alma işlemi olsun ister direkt termal transfer yöntemi ile baskı alma işlemi olsun mükemmel bir sonuç elde etmek mümkün olmaktadır.

 İntermec PM43 Bellek Birimleri

1 d barkod kullanımlarında ve 2d kodlar arasında çok büyük bir çoğunluğu sıkıntı çekilmeden basabilme özelliğini barındıran cihazın 1 compakt flash slot hafızası, 128 MB flash hafızası ve de 128 MB kapasiteli SDRAM bulunuyor. 203 dpi, 300 dpi ve 406 dpi çözünürlüğe yükseltilebilir bir yapıya sahip olan intermec pm 43, kullanılan kafa yapısına bağlı olarak 1200 mm ile 4800 milim arasında değişen uzunluk seçenekleri ile kullanılabilir bir yapıdadır. Tüm bu özellikleri ile çok geniş bir kullanım alanı tarafından tercih edilmektedir.