Barkod yazıcı denildiğinde akla hastaneler, marketler, mağazalar ve benzeri kuruluşlar gelir hiç şüphesiz. Çünkü birçok ürün üzerinde kendiliğinden yapışkanlı olan barkod etiketleri bulunur. Bu etiketler üzerinde kimi zaman ürün hakkında bilgiler olur, kimi zaman ise üretim ve son kullanma tarihi. Bu tip bilgiler barkod etiketler üzerine, barkod yazıcılar vasıtası ile yazılır. Barkod etiketler ürün satıcılarına ve tüketicilerine büyük yarar sağlarlar.

İntermec Pm43 Barkod YazıcıBöylesi önemi bulunan barkod etiketler üzerine kaliteli ve mükemmel çözünürlükte olan barkod yazıcı cihazlar ile baskı alım işleminin yapılması çok önemlidir. Barkod yazıcıda kalite denildiğinde ise ilk akla gelen marka intermec barkod yazıcı olmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise intermec barkod yazıcı markasının PM serisi modellerinin mükemmel özelliklere sahip olmasıdır. İntermec pm43 ve intermec pm43c model barkod yazıcıları endüstriyel kullanım için tasarlanmış ve mükemmel özelliklerle donatılmış durumdadır. İntermec pm43c ve intermec pm43 gibi PM serisi modeller kullanıcıları için son derece avantajlı bir kullanılabilirlik sunmaktadır.

İntermec PM43 Barkod Yazıcının Kullanım Alanları

Endüstriyel kullanım koşullarına en mükemmel şekilde dayanacak şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiş olan intermec pm43 barkod yazıcı çok geniş bir kullanım alanı tarafından tercih edilir. Hastanelerden marketler, mağazalardan çeşitli üretim sektörlerine en çok tercih edilen barkod marka ve modelleri arasına giren intermec pm43 mükemmel performansı ile kullanıcılarının bir numaralı gözdesi durumundadır.

İntermec PM 43’ün Beğeni Toplayan Özellikleri

Kablosuz bağlantı seçenekleri ile ağa bağlanabilir bir yapıya sahip olan intermec pm 43 ayrıca Ethernet ve seri port arabirimleri ile de kullanım alanına kolayca dahil edilebilir bilmektedir. intermec pm 43 barkod yazıcı deneyim gerektirmeyen bir kullanım kolaylığına sahiptir. Kolay temizlenebilir ve bakımı da oldukça kolay olan bir cihazdır. 128 MB Flash bellek, 128 MB SDRAM ve de 1 Compakct flash slot belleğe sahiptir. 1200 mm ‘den 4800 mm’ye kadar ayarlanabilir baskı uzunluğu sunmaktadır. 203 idpi ile 406 dpi gibi çözünürlük seçenekleri sunuyor. Barkod yazıcı termal transfer ve direkt termal baskı yöntemlerini destekler. 108 mm’e kadar baskı genişliği sunabilen barkod yazıcı saniyede 300 mm baskı hızına yükseltilebilir nitelikte bir cihaz olma özelliği ile kullanıcılarından tam not almaktadır.