Teknolojide dünya lideri olan Toshiba ürünleri gün geçtikçe her alana yayılıyor. Bu ürünler arasında bulunan toshibaToshiba B-EX4T1 b-ex4t1 serisi barkod yazıcısı da son teknoloji ile geliştirilmiş ve her alanda kullanılmaya başlanmıştır. Bu toshiba ex4t1 serisi son derece üretkenliği arttıran ve tasarruf sağlayan bir barkod yazıcı ürünüdür. Şık tasarımı ile göz kamaştıran bu ex4t 1, ribon haznesi ile ribon israfını % 90 oranın da düşürerek tasarruflu bir çalışma imkanı  sunuyor. Enerji tüketimi konusunda emsallerine göre % 70 daha az enerji tüketimi yaparak çevreye dost bir ürün olduğunu gösteriyor. Çözünürlük bakımından oldukça gelişmiş bir teknoloji sunan toshiba barkod yazıcı, kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Aynı zamanda kullanıcının üretkenlik durumunu arttırarak zaman kazandıran bir üründür. Bu üründe bulunan dijital ekranın yaptığı önemli yönlendirmeler ve verdiği gerekli bilgiler ile yapılan işlemlerden daha iyi sonuçlar alınıyor. Bu sayede kullanıcılar daha iyi bir şekilde üretkenlik sergilemiş oluyorlar.

 Toshiba Barkod Yazıcı ex4t 1 Serisi Teknik Özellikleri

Toshiba, barkod yazıcılarında bulunan ribon saver fonksiyonu ile en kaliteli ve en uygun barkoda yazıcılarına sahip bir marka olmaya devam ediyor. Endüstriyel barkod kategorisinde olan bu serinin kullanımı ve tekniği oldukça basittir. Kurulması için yeni yazılım yüklenmesine gerek yoktur. Bu cihaz 104 milimetre baskı genişliğine sahip bir üründür. Ex4t 1 serisinin baskı çözünürlüğü 203 Dpi, 300 Dpi ve 600 Dpi olarak ayarlanmıştır. Emsallerine göre daha uzun ömürlü ve kullanışlı olan toshiba barkod yazıcısı ex4t 1 serisinde bir çok bağlantı özelliği bulunuyor.

Ürün teknik özellikleri bakımından değerlendirildiğinde kullanımının faydaları ortaya çıkıyor. Kablosuz bağlantı için bulunan exernal aparatları ile bunu gerçekleştiren ve küçük aparatları ile kullanıcının sorun gidermesine yardımcı bir olan ex4t 1, zaman konusunda oldukça tasarruflu bir üründür. 203 Dpi ile bakı uzunluğu 3988 milimetre oluyor. USB ve Ethernet gibi bağlantı özellikleri bulunan cihazda, 16 MB Dram ve 32 MB flash belleği bulunuyor. Ribon tasarrufu ile e rakip tanımayan bir üründür. Sağladığı bu imkanlara orantılı olarak çok yüksek fiyat beklentisine girenler, ürün fiyat bilgisi aldıktan sonra pahalı bir cihaz olmadığını öğreniyorlar. Bu üründe amaç müşterinin üretkenliğini arttırmak, maliyetini düşürmek ve tasarrufunu arttırmaktır. Bunun için tüm teknoloji imkanları kullanılarak üretilen toshiba barkod yazıcı modeli ex4t 1 serisi oldukça kullanışlı ve uygun bir ürün olarak en çok tavsiye edilenler arasında yer alıyor.