Barkod yazıcılar, özellikle son zamanlarda etkisi giderek artan ürünler arasında yer almaktadırlar. Bu ürünlerin en önemli özelliği hiç şüphesiz, barkod basımı yaparak ürünlerin sınıflamasını ve tanınmasını kolaylaştırmasıdır. Bu konuda özellikle ortaya konan farklı işletmelere yönelik barkod yazıcılar piyasada mevcuttur. Bu konuda özellikle büyük işletmelere özgü işlem yapan barkod yazıcılar varken aynı zamanda küçük işletmeler için barkod yazımı yapan küçük yapılı barkod yazıcılar mevcuttur.

Barkod yazma işlerinde ortak büyüklükte işletmeler için hazırlanmış olan, orta büyüklükte işlemler gerçekleştiren intermec pm43, sizlere barkod yazımı konusunda üstün bir hizmet sunmak için geliştirilmiştir. Gelişimini sağlayan firma yetkilileri, her türlü özellikte barkod yazımını gerçekleştirmesi için donattıkları, bu barkod yazıcıyı sizlerin işletmelerinin hizmetine sunmuşlardır. İntermec pm 43, sahip olduğu özellikleri ile orta büyüklükte işlemlerin gerçekleştirilmesini en hızlı şekilde yerine getirmektedir. Bu yazıcının barkod yazım hızı saniyede 300 mm olarak ortadadır. Bu hızla intermec barkod yazıcı, sizlerin işlerini yapılabilecek en hızlı şekilde yerine getirmektedir. Bu özelliği sebebi ile tamamen, işletmenizin işlerinin yoğunluğunu bu konuda azaltacak özellikleri ile ön planda durmaktadır.

İntermec pm43c sahip olduğu kablosuz bağlantı seçeneği ile barkod yazımlarını kablosuz bu bağlantı üzerinden işletmenizin sistemine bağlanarak gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra sahip olduğu diğer Ethernet bağlantısı, port bağlantısı gibi bağlantılar sayesinde de kablosuz bağlantı sisteminin olmadığı işletmelerde barkod yazım işlemlerini bu bağlantılar üzerinden gerçekleştirmektedir. İntermec pm 43 sizlere bunun yanı sıra bağlantı hızının yüksekliği sayesinde bekleme yapmadan, barkod yazım işlemlerini yerine getirmektedir.

İntermec pm43 bu özelliklerinin yanı sıra opsiyonel olarak belirlenebilen baskı kalite seviyelerine de sahiptir. Ayarlanabilen bu baskı kalite seviyeleri ile işletmeniz için gerekli olan en uygun baskı kalitesini belirleyerek barkod yazıcınızı alabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu termal baskı yapabilme özelliği ile de termal etiketlerin basımlarını yerine getirebilirsiniz. Bu konuda sizlere çok fonksiyonlu özellikler sunan intermec barkod yazıcı, sizleri hangi iş için istiyorsanız, o işi halletmek için beklemektedir. İntermec pm43c, sizlere en iyi barkod yazım işlemini gerçekleştirirken aynı zamanda bu işlemi en sağlam nitelikle yerine getirmektedir.

Sahip olduğu bu özellikler ile intermec pm 43 barkod yazıcıyı depo ve üretim ortamlarında kullanabilme olanağınız mevcuttur. Bunun yanı sıra intermec pm43 barkod yazıcı sizlerin 1d ve 2d kodlu barkodlarınızı çok rahat bir şekilde basım işlemine tabi tutabilmektedir. Ayrıca intermec barkod yazıcı, sizlere uzun süre hizmet verebilmesi için, sağlam nitelikte olacak şekilde üretilmiştir. Bunun yanı sıra intermec pm43c barkod yazıcı, yazım kalitesi ve kafa ömrü ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır.