Perkon Tiger PS 23 lazer çözümleme teknolojisi ile uyumluluğa sahip olan barkod okuyucu saniyede 100 adet tarama hızına sahiptir. Sesli uyarı ve LED ışıklarıyla barkodun okunduktan sonra kullanıcıya geri bildirimde imkanı sağlamaktadır. Hafifliği ve ergonomik tasarımıyla operatöre çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Kablolu haberleşme sistemi ile uyumlu olarak çalışan Perkon Tiger PS 23 barkod okuyucu, USB, RS-232, klavye girişi ve USB-Serial arabirimlerini kullanarak iletişim imkanı sağlamaktadır. IP41 kalitesiyle toz ve sudan korunaklı yapıdadır. 1.5 metrelik mesafeden sert zemine düşmeye karşı dayanıklı bir yapıdadır. Perkon Tiger PS23, fiyat performans oranı açısından tercih nedeni olan bir ürün olup satış sonrası kaliteli destek hizmetleri sunan firma güvencesine sahiptir. Hafif yapısı sayesinde saatlerce kullanıcıyı zorlamadan kullanılabilmektedir. Yoğun operasyonlarda seri hızlı çalışma kapasitesi ile verimliliği arttırmaktadır. Batarya özelliği ile kullanıcının işlerinde aksama yaşatmadan kesintisiz olarak kullanım imkanı sunmaktadır.

Teknik Özellikleri

Perkon Tiger PS 23 barkod okuyucu lazer barkod okuma teknolojisi ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Oldukça hızlı bir şekilde barkod okuyabilmekte olup saniyede 100 adet e kadar okuma yapabilmektedir. Barkod okuma mesafe aralığı 60 cm dir. Işık kaynağı özelliği 630 nm Lazer Diyot özelliktedir. Geri bildirim özelliğini Led ışıklandırma ve ses ileti yöntemiyle sağlamaktadır. Bağlantı özellikleri oldukça gelişmiş olup USB, RS 232 ve Kablolu bağlantı seçenekleri ile uyumluluk içermektedir. Bu özelliklerle cihazlar arası bağlantı sağlanabilmektedir. Uygulamalar ana merkezden yönlendirilebilmektedir. Çalışma sıcaklığı 0 C derece ile 45 C dereceye kadar çıkabilmektedir. Aşırı sıcak havalarda ve nem oranının oldukça yüksek olduğu şartlarda dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Dışarıdan gelebilecek darbelere karşı korunaklı yapıdadır. Sızdırmazlık özelliği ile cihazın elektronik aksamına herhangi bir maddenin girmesine izin vermemektedir. Ağırlığı bataryası da dahil 148 gramdır. 258

Perkon Tiger PS 23 barkod okuyucu kullanışlı hızlı yapısı ile tercih nedeni olmaktadır. Kolay kullanılabilen menüsü ile başlangıç seviyesinde olan kullanıcılar açısından da oldukça rahat bir üründür. Perkon ürünün garanti ve bakım hizmetini karşılamaktadır.Ürünün beş yıllık garantisi bulunmaktadır. Ürün kutusu içerisinde anlatım kılavuzu da yer almaktadır.