Epson Colorworks C3500 renkli etiket yazıcı ile çok sayıda etiketi, etiket başına düşük miktardaki az bir maliyetle kurum içerisinde basım işlemi yapılması amacıyla geliştirilmiştir. C3500 model etiket yazıcı çok hızlı ve oldukça yüksek kalitede renkli etiket yazıcısı olma özelliği ile kullanıcılarının şimdiden büyük ilgisini üzerine çekmeyi başarmış durumdadır. Bu mükemmel cihaz ile birlikte biletleriniz üzerine, etiketleriniz üzerine ve isimlikleriniz üzerine isteğe bağlı olarak renkli ve yüksek bir kalitede baskı imkanı sunmaktadır.

C3500 kullanımını tercih eden işletmeniz saniyede 103 mm’ye erişen hızda çok yüksek kalitede renkli baskı alma imkanına sahip olur. Epson C3500 sahip olduğu pigmentli mürekkep kartuşları ve de mevcut özellikleri sayesinde etiketleri kurum içerisinde ve gereksinim söz konusu olması durumunda anında basabilecek kabiliyete sahip olması bakımından ve dış kaynaklı kullanımda paradan ve zamandan tasarruf sağlama imkanı sunmaktadır.

Epson Colorworks C3500 Renkli Etiket Yazıcının Teknolojik Özellikleri

Cihazın baskı yönetimi : Seri ink jet yazıcı

Cihazın kategorisi : Masaüstü renkli etiket yazıcısı

Baskı Renkleri : Siyah, Macenta, Cyan ve Sarı olmak üzere 4 farklı renk.

Sahip olduğu Mürekkep Teknolojisi : DURABrite™ Ultra

Cihazın Nozül Konfigürasyonu : Renk başına 360 nozül şeklindedir.

Cihazın Sahip Olduğu Baskı Özellikleri

Cihazın sahip olduğu baskı hızı : Maximum saniyede 103 mm. Geçişte inç başına nokta sayısı ise 30.000.000 56 mm.

Cihazın sahip olduğu baskı çözünürlüğü : Maximum inç başına nokta 720 x 360

Cihazın sunduğu baskı genişliği :Maximum 104 mm.

Cihaz Tarafından Desteklenen Ortamlar

Cihazın desteklediği formatlar : Rulo (4″ dış çap), Katlanmış kağıt

Genişlik : Minimum 30 mm. Maximum 112 mm.

Tip : Siyah işaret etiketi, sürekli etiket, siyah işaret kağıdı ve kalıp kesim etiketi.

Cihazın Sahip Olduğu Genel Özellikler

Desteklenen bağlantı türleri : USB 2.0 Tip B, Ethernet arabirimi (100 Base-TX / 10 Base-T)

Cihazın sahip olduğu ağırlık : 12 kilogram.

Cihazın boyutları : Genişlik 310 x Derinlik 283 x Yükseklik 261 mm.

Otomatik kesici : Mevcut cihazla birlikte gelir.

Cihazın beslenme voltajı : 100 ~ 240 V, 50 ~ 60 Hz

Cihazın güç kaynağı : Harici.

Renkli Etiket Yazıcı Hakkında

Epson C3500 bir renkli etiket yazıcı olarak tasarlanmıştır. Cihazın 2 ya da 3 yıl içerisinde günümüzde kullanılmakta olan barkod yazıcıların yerini kısman büyük ölçüde alması beklenmektedir. Her yönüyle mükemmel özelliklerle donatılmış olan cihaz butik üretim gerçekleştirmekte olan kurumlar için oldukça ideal bir çözüm olma özelliğine sahip bulunmaktadır. Renkli etiket yazıcılardan baskı alabilmeniz için özel olarak üretimi gerçekleştirilmiş olan inkjet kağıt kullanımına ihtiyaç söz konusu olmaktadır. Ancak inkjet kağıtlar henüz Türkiye’de mevcut bulunmamaktadır. Buna rağmen 3 -4 firma tarafından bu özel üretim kağıtlar Epson C3500 kullanıcıları için temin edilir durumdadır.

Mükemmel Özellikleri İle Epson C3500 Renkli Etiket Yazıcı

Epson C3500 renkli etiket yazı kullanarak renkli etiketleri dilediğiniz biçimde rahatlıkla düzenleyebilme ve baskı alabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu mükemmel cihaz sayesinde hem renkli ve logolu, hem de resimli ambalaj etiketlerini basabilirsiniz. Bütün bu özelliklerinin yanı sıra Epson C3500 kullanıcıları önemli barkod ve de ürün bilgilerini içermekte olan biletleri ve kimlik kartlarını yalnızca bir etiket yazıcı ile basabilme imkanına sahip durumdadırlar.

Kullanımı Tecrübe Gerektirmez

Mat ve parlak kaplamalı olan kağıt ve de film etiketleri de dahil olmak üzere çok çeşitliliğe sahip kağıt üzerine çok kolay biçimde baskı alımı imkanı sağlayan bir cihaz olma özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde kullanıcının her türlü ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunan etiket basım imkanını sunar. Cihazın mevcut olan LCD ekranı, mürekkep seviyelerindeki değişimi ve yazıcının durumu ile ilgili bilgileri kullanıcısına gösterir bir niteliğe sahiptir. Epson C3500 renkli etiket yazıcı önden çalıştırılabilir bir yapıya sahiptir. Oldukça kolay olan bir kurulum imkanı sunmakta olan yazılımı aracılığı ile özel bir eğitime gereksinim söz konusu olmaksızın rahat ve basit bir kullanım sunmaktadır. Kısaca sahip olduğu kullanılabilir yapısı sayesinde en tecrübesiz kişiler tarafından bile kolaylıkla kullanılabilir bir nitelik barındırır.

Zamandan Ve Paradan Tasarruf Ettirir

Epson’un sunmakta olduğu mükemmel nitelikteki inkjet teknolojisi sayesinde Epson C3500 renkli etiket yazıcı, basımını gerçekleştirdiği etiket başına düşük bir maliyet sunmaktadır. Cihazın basım için kullanmakta olduğu mürekkep kartuşları arasından yalnızca bitmiş olan rengi değiştirmeniz yeterli olmaktadır. Mürekkep kartuşlarının sahip olduğu bu özellik sayesinde mürekkebin israf edilmesinin büyük ölçüde önünde geçilmesi sağlanmakta bu da maliyet bakımından oldukça olumlu bir etki yaratmaktadır.

Bilgilendirme

Bu etiket yazıcının kağt bazlı ve plastik bazlı olmak üzere 2 farklı çeşide sahip etiketi vardır. Baskı maliyetleri biraz yüksektir, ancak olumlu yönleri çok fazladır. Cihazın fiyat ve söz konusu maliyetleri hakkında bilgi ve pdf dosyasına panetiket.com sitesinden ulaşmak mümkün olmaktadır.