Toshiba B-EV4T barkod etiket yazıcısıdır. Toshiba’nın masaüstü cihazlarından olan 2 farklı modeli bulunan B-EV4T 203 dpi ve 300 dpi olarak iki çeşitte sunulmaktadır.  Termal baskı yöntemiyle baskı alınmakta olan bu cihazda 127 mm/sn baskı hızıyla maksimum hıza ulaşacaktır. Yapılacak olan baskı genişliği en fazla 108 mm olabilmektedir. Tüm Toshiba B-EV4Tofis uygulamalarında kullanılanbilen perakende, toptancılık, gıda vb. sektörlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Bağlantı noktaları Paralel port başta olmak üzere Seri bağlantı yanı sıra yüksek hızlı bağlantı sunan USB bağlantısı da bulunmaktadır. Diğer bir bağlantı noktası ağ üzerinden LAN bağlantısı yapılabilmektedir. Son derece kullanımı kolay ve kullanılabilir düzeyde olması sebebi ile kullanıcılarını memnun etmektedir.

Eğer talep edilirse Toshiba B-EV4T cihaza ek olarak tuş takımı, ekstra kesici aparat, Sensör modülü, ve harici etiket standı talebinde bulunabilir işlemlerinize göre kolaylık sağlayabilirsiniz.1D ve 2D barkodları çoğunu okuyabilme özelliğine sahip bir cihaz olup fiyat ve maliyet bakımından oldukça uygun bir ürün olmaktadır.