Pek çok farklı sektörün etiket ve barkod yazdırma ihtiyacına profesyonel bir çözüm sunan Toshiba’ nın B-FV4T barkod yazıcısı kaliteli baskıları ve kolay kullanımıyla diğer yazıcıların bir adım önündedir. Masaüstü barkod yazıcı sınıfından olan B-FV4T, şık tasarımı ve yer kaplamayan kasasıyla çok kullanışlıdır. Şık olmasının yanı sıra sağlam ve güçlüdür. Bu sayede darbelere karşı dayanıklıdır ve uzun yıllar bu özelliğini korur.

Bu barkod yazıcı ile baskılarını en verimli şekilde alabilirsiniz. Karmaşık baskıları dahi yüksek baskı çözünürlüğüyle kaliteli şekilde yazdırır. Düşük enerji tüketimi ise bir diğer avantajıdır. Baskı maliyetlerini azaltmasının yanında bir de enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. En yaygın barkod yazıcı dilleri ile uyumlu olup herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek kalmadan mevcut sisteminize entegre edilebilir. Çok yönlülüğüyle, hızıyla ve ekonomik çözümler sunmayı çok tercih edilir. Toshiba B-FV4T 300 metreye kadar ribon şeritlerini yerleştirmenize olanak sağlar. Bu sayede sık sık kesilmeyen baskı işleminiz kusursuz ilerlemiş olur. İhtiyacınız olan baskı kalitesine uygun olarak iki çözünürlük seçeneği vardır. B-FV4T barkod yazıcı size 203 dpi ve 300 dpi baskı çözünürlüğü sunmaktadır.

Toshiba barkod yazıcınız hız konusunda da piyasadaki benzerlerinin önüne geçmekte ve iş verimliliğiniz en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir. B-FV4T barkod yazıcı ile yazdırılan etiketlerin kullanım alanlarından bazıları şöyledir: gıda etiketleri, giyim etiketleri, optik, kuyumcu, mücevher etiketleri, lojistik, paketleme, nakliye, depo, şişe etiketleri, kozmetik, kimya sanayisi için etiketler, elektrikli ve elektronik cihazlar için etiketler, konserve, bal, reçel, meyve sebze etiketleri vb. Bazı etiketler üzerlerindeki bilgilerden dolayı daha da önem arz eder. Örneğin kimya sanayisi için üretilmiş bir etiket ya da gıda sektöründe kullanılan etiketler. Bu etiketlerin kaliteli olması ve baskılarının okunur olması çok önemlidir. Toshiba B-FV4T iki farklı baskı yöntemiyle ribonlu ve ribonsuz yazdırmada sorunsuz ve kaliteli etiketler yazdırır. Baskı hızı 152,4 mm’ dir. Baskı yaptığı etiketler en geniş 108 mm olabilmektedir. Baskı uzunluğu ise 203 dpi baskı çözünürlüğü ile baskı yaparken 995 mm’ dir. Barkod yazıcı ayrıcı tüm 1d ve 2d kodlar ile uyumludur. İşleyişi, kullanım ve bakım kolaylığı ile işinizi profesyonelliğe taşıyacak bir barkod yazıcıdır.