Zebra P330m özellikle zorlu uygulamaları gerçekleştirmeye yönelik olarak dizayn edilmiş bir kart yazıcıdır. Zor olan kart basım uygulamalarını rahatlıkla gerçekleştiren Zebra P330m uzun ömürlü bir ürün olup bu özelliği ile maliyeti düşürdüğü gibi zaman tasarrufu da sağlamaktadır.

Zebra P330M

Baskı çözünürlüğü 300 dpi olan Zebra P330m kart yazıcının kart şifreleme ve ağ sistemleri özelliğinin bulunmasu tercih edilen bir ürün olmasını sağlayan özelliklerinden birkaç tanesidir. 144 tane kartı bir saat gibi bir süre içerisinde basabilmesi baskı sürecini azaltan en önemli nedenlerden bir tanesidir. Zebra P330m termal transfer metodu ile uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

PDF 417 karekodu destekleyen Zebra P330m bunun yanısıra tek boyutlu olan kodları da rahatlıkla desteklemektedir. Zebra P330m kart yazıcı windows’un güncel işletim sistemine de uyum sağlayabilmesi ile dikkat çekmektedir. LCD ekranının genişliği 16 karakter olan Zebra P330m kart yazıcı 10/100 Ethernet kartı opsiyonel olarak destekleme özelliğinde bir üründür.