Geniş hacimli kart üretimine yönelik olarak son derece uygun bir çift yüz kart yazıcı olan Zebra P420i özellikle zorlu baskı işlemlerine yönelik olarak tasarlanmıştır. Oldukça uygun bir fiyatla satılmakta olan Zenra P420i çift yüz kart yazıcı benzer özellikteki ürünlerle kıyaslandığında önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Zebra P420i

Çift taraflı baskı yapabilme özelliği ile ön plana çıkan Zebra P420i üniversite ve öğrencilere yönelik kartların, görevli kartlarının, ziyaretçilere yönelik kartların ve yetkili personele ilişkin kartların baskısı için kullanılabilen bir kart yazıcısıdır. 16 karakter LCD ekranı bulunan Zebra P420i özellşkle baskı işlemi ayaralamaları ile takibinin yapılmasına ilişkin uygulamalar için son derece uygun bir üründür. Bu özelliklerinin haricinde termal baskı teknolojisinin kullanılması ve tek renk, renkli baskı uygulamalarında efektif olarak kullanılmaktadır.

Bir saatlik sürede 130 kart basma özelliği ile dikkat çeken bir ürün olan Zebra P420i 300 dpi baskı çözünürlüğüne sahiptir.